E-Ticaret Site Tasarımı

E-Ticaret Site Tasarımı

E-Ticaret site tasarımı ürünlerinizi ya da hizmetmelerinizi kendi internet siteniz üzerinden müşterilerinize satışını sunmanıza olanak sağlayan platformdur.
E-Ticaret sitenizde sattığınız ürünleri kendi posunuz üzerinden ödemesini tahsil ettiğiniz için pazar yerlerine oranla çok daha düşük komisyon oranları ödersiniz. Bu da size daha çok kazanç sağlamanıza olanak sağlar. Kredi kartına taksit olanağıda pazar yerlerşne kıyasla daha yüksektir. Bilmak web tasarım olarak tüm çalışmalarımızda ödeme plat formu olarak iyzco ve paytr ile çalışmaktayız.

İşletmenize özel kurduğumuz E-Ticaret sitelerinde ürün yüklemek çok basittir. Tüm ürün yükleme işlemleri için 7/24 destek ve ihtiyaç duyabileceğiniz video anlatımlarını sizin ile paylaşıyoruz. Talebiniz doğrultusunda sizin adınıza ürünlerinizi yükleyip güncellemelerini katagori yönetimlerini gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret sitesi  tasarım paketlerimizin tümünde renk, boyut, kargo seçenekleri gibi varyasyonlarıda ücretsiz olarak entegre ediyoruz. Varyasyonlar sayesinde sitenizdeki tüm stok takibi, indirim kuponları, müşteri geri çağırma işlemleri gibi tüm seçeneklere sahip olacaksınız.